Cele mai vândute produse

Accesoriu supraveghere PXW Izolator si videobalon de bucla SEKU-4000P

23,99 lei
Izolator&videobalon de buclanu necesita alimentareBNC tata – BNC mama, cablu 2x15cmelimina interferentele videoprotectie la supratensiuni si descarcari electrice, functioneaza si

Camera de supraveghere Dahua IPC-HFW1230S-0280B-S5, IP Bullet 2MP, CMOS 1/2.8”, 2.8mm, IR 30m, IP67, PoE

154,56 lei
Camera de supraveghere IP Dahua Bullet IPC-HFW1230S-0280B-S5, 2MP, CMOS 1/2.8inch, 25/30fps@2MP(1920×1080), ROI, SMART H.264/H.265, DWDR, ICR, 3DNR, HLC, BLC, lentila

Camera de supraveghere Dahua IPC-HFW1230S-0280B-S4, IP Bullet 2MP, CMOS 1/2.7”, H.265+, 25/30fps@2MP, 2.8mm, IR30m, IP67, PoE

131,10 lei
Camera de supraveghere IP Dahua Bullet IPC-HFW1230S-0280B-S4, 2MP, CMOS 1/2.7inch, 25/30fps@2MP(1920×1080), ROI, SMART H.264/H.265, DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC,

Detector Satel TOPAZ PET, Tehnologie PIR, imunitate la animale

27,86 lei
Detector de miscare Satel, imunitate la animale (20kg)Rezistente de capat de linie incorporate Compenseaza variatia temperaturii Temperatura de functionare -10C

Accesoriu supraveghere Dahua PFA122, Cutie de distributie waterproof

45,08 lei
Cutie jonctiune Dahua PFA122, material aluminiu, alb, 134.0×133.5×56.0mm, 0,54Kg, suporta 3Kg, IP66

Accesoriu supraveghere PXW AQT-1205N-01B, Sursa de alimentare 12V, 5A, 1 iesire protejata cu back-up

97,43 lei
Sursa de alimentare AQT-1205N-01B, 12V, 5A, 1 iesire protejata cu back-up, utilizare: CCTV/ Acces Control / Alarma incendiu/ etc., cutie

Accesoriu control acces KrugTechnik Buton iesire KPBM6D

12,73 lei
Buton iesire KrugTechnik, plastic, cutie montaj inclusa, NO/NC/COM, 86x86mm

DVR Dahua XVR5104HS-I2 AI WizSense, 4 canale, 5MP, H.265+, Pentabrid HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP

229,08 lei
DVR AI WizSense Dahua Pentabrid XVR5104HS-I2, 4 canale 5M-N, 1080P realtime, H.265+/H.265 dual-stream, HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP, Max 6 canale IP de pana

Camera de supraveghere Dahua IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5, IP Bullet 2MP, CMOS 1/2.7”, 2.8-12mm zoom motorizat, IR50m, IP67

306,82 lei
Camera de supraveghere IP Dahua Bullet IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5, 2MP, CMOS 1/2.7inch, 25/30fps@2MP(1920×1080), ROI, SMART H.264/H.265, lentila varifocala 2.8-12mm zoom motorizat, IR50m,

Switch Dahua PFS3005-4ET-60, PoE 4 porturi, 250m, 60W

119,60 lei
Switch PoE Dahua PFS3005-4ET-60, 1×10/100 Base-T, 4×10/100 Base-T (PoE), Port1≤60W, Port2-4≤30W, Total≤60W.Mod extins: distanta de transmisie a datelor (10Mbps) si

DVR Dahua XVR5108HE-I2 AI WizSense, 8 canale, 5M-N/1080P, Pentabrid HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP

480,70 lei
DVR AI WizSense Dahua Pentabrid XVR5108HE-I2, 8 canale 5M-N, 1080P realtime, H.265+/H.265 dual-stream, Pentabrid HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP, Max 12 canale IP de

Accesoriu retelistica PXW SC/SC-2M-SM-SX Patch cord fibra optica SC-SC SM SX OS2, 2m

9,79 lei
Patch cord fibra optica SC/PC la SC/PC Singlemode Simplex OS2 9/125μm PVC 3.0mm, lungime 2m.

Camera de supraveghere Dahua IPC-HFW3541E-AS-0280B, IP Bullet 5MP, CMOS1/2.7, H.265+, 2.8mm, IR50m, WDR, Alarm, Audio, MicroSD, IP67, PoE, SMD, metal

469,20 lei
Camera de supraveghere IP Dahua Bullet IPC-HFW3541E-AS-0280B, 5MP, CMOS 1/2.7inch, SMART H.264+/H.265+, max. 5MP(2592×1944)@20fps, 4MP(2688×1520)@25/30fps, Starlight, lentila fixa 2.8mm, IR50m,

Camera de supraveghere Dahua IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2 IP Dome 5MP, CMOS 1/2.7”, 2.7-13.5mm motorizat, IR 40m, WDR, MicroSD, IP67, PoE, carcasa metal

595,24 lei
Camera de supraveghere IP Dahua Dome IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2, 5MP, CMOS 1/2.7inch, SMART H.264+/H.265+, max. 5MP(2592×1944)@20fps si 2688×1520@25/30fps, lentila varifocala motorizata 2.7-13.5mm,

Cititor Dahua ASR1101M Cititor cu tastatura, carduri Mifare, Vandalproof

198,26 lei
Cititor de proximitate cu tastatura Dahua ASR1101M-D carduri 13.56MHz(EM-IC), Wiegand34 (26 optional) si RS-485, butoane din metal cu iluminare albastra,

Biometric Dahua ASR1102A, card Mifare

326,60 lei
Cititor amprenta Dahua ASR1102A, card Mifare (13.56MHz).- RS-485 protocol- Carduri IC- Suporta acces pe baza de card, amprenta- pana la
PREȚURI PROMOȚIONALE

Control Acces și Pontaj